Uchovávání a
přeprava
Emerade


Uchovávání pera
Emerade

Předplněné pero Emerade je dodáváno ve speciálním plastovém pouzdru uvnitř krabičky. Doporučujeme ponechat pero v originálním balení, nicméně, pokud ho nosíte s sebou, je možno pero uchovávat ve speciálním plastovém pouzdru.

Uchovávejte při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem. Pero Emerade musí být uchováváno dle podmínek uvedených v příbalové informaci. Nevystavujte pero vysokým teplotám.

Pravidelně kontrolujte roztok přes kontrolní okénko zvednutím štítku na těle pera, abyste se přesvědčili, že je čirý a bezbarvý. Pokud je roztok zabarvený nebo obsahuje sraženiny, zlikvidujte pero a vyměňte ho za nové.

Když cestujete letadlem

Mějte pero Emerade ve svém příručním kabinovém zavazadle. Posádka letadla nemusí vědět, že pero je vaše léčebná pomůcka. Požádejte proto svého lékaře o vystavení certifikátu, který potvrzuje, že se jedná o vaši léčebnou pomůcku. Certifikát mějte při cestování letadlem při sobě.

Certifikát pro cestující letadlem si můžete stáhnout zde a požádat svého lékaře o jeho potvrzení. Případně si kompletní certifikát vyžádejte od svého lékaře.